Srebrny Certyfikat PZPN

XI „MURAPOL CUP” Puchar Prezydenta Krakowa

Już w najbliższy weekend, w dniach 2-4 czerwca zostanie rozgrany jedenasty międzynarodowy turniej piłkarski „Murapol Cup” Puchar Prezydenta Krakowa!

Organizatorami turnieju są Akademia Piłkarska 21 oraz pierwszy raz w historii imprezy krakowska Wisła, a także fundacja AJ Hearts. Tegoroczny turniej poświęcony będzie pamięci legendarnego Wiślaka, Adama Musiała!

W nasze wydarzenie włączyła się po raz kolejny firma MURAPOL SA, stając się Sponsorem Strategicznym Turnieju, z kolei Patronat Honorowy nad zawodami przejął Prezydent Miasta Krakowa. Młodzi piłkarze zagrają na obiektach TS Wisła Kraków przy ul. Reymonta 22. W sobotę od 9:00 rozpoczną się mecze eliminacyjne, w niedzielę natomiast od rana zaczną się emocje związane z meczami finałowymi! W rywalizacji na boisku weźmie udział 12 zespołów w kategorii U11: Akademia Piłkarska 21, Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, ŁKS Łódź, Beniaminek Krosno, Hutnik Kraków oraz Anderlecht Bruksela, holenderskie SC Heerenveen, Dynamo Kijów oraz CFR 1907 Cluj z Rumunii!

Ceremonia losowania grup odbędzie się na Stadionie miejskim w Krakowie przy ul. Reymonta 22 już w piątek 2 czerwca.

Emocji na pewno nie zabraknie!

Udostępnij

Facebook
Twitter
WhatsApp