Srebrny Certyfikat PZPN

Akademia UKS AP21

Akademię na terenie powiatu chrzanowskiego założyli wspólnie były zawodowy piłkarz Paweł Smółka oraz Wojciech Skwarczyński. Dzięki pasji, zaangażowaniu oraz doświadczeniu akademia rozwija się z roku na rok. 

Nasza akademia

Obecna struktura oferuje przemyślany i jednolity system treningowy, realizowany przez wykwalifikowanych trenerów, odpowiednio dozujących obciążenia, dbających o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.

Dla Akademii jedną z głównych wartości w realizacji projektu jest to, że powstała ona na bazie porozumienia władz i trenerów Akademii Piłkarskiej 21 Kraków myślą o dalszym rozwoju adeptów piłki nożnej trenujących w UKS AP 21

Misja i wizja naszej akademii

Naszym najważniejszym priorytetem jest promowanie i rozwijanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży z całego powiatu chrzanowskiego, poprzez budowanie zindywidualizowanego szkolenia piłkarskiego z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej. Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji i zainteresowań zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie talentów piłkarskich mogących w przyszłości grać w drużynach zawodowych.

Misja i wizja Ap 21