✅ Skrzaty i żaki rocznik 2015 i 2014
W sobotę zaczęliśmy godzinnym meczem wewnętrznym między skrzatami i żakami 👏
Zaraz po grze wewnętrznej rozegraliśmy kolejny wartościowy mecz szkoleniowy z drużyną KSPN Pogoń Kraków
Bramki zdobyi :
⚽️⚽️ Chłopek
⚽️⚽️ Sznajdrowicz
⚽️ Pająk
⚽️ F. Nowak
Trener : Krzysztof Chłopek
_____________________________________________________
✅ Żak starszy rocznik 2013
Dzięki zaproszeniu TS Węgrzce nasze żaki aktywnie spędziły sobotę rywalizując z drużynami :
➡️ Hutnik Kraków, Wieczysta Kraków
➡️ Wisła Kraków, Błękitni Modlnica
➡️ Krakus Nowa Huta, Okocimski Brzesko
➡️ TS Węgrzce, Bibiczanka Bibice
Nasi zawodnicy kolejny raz zaprezentowali się z bardzo dobrej strony z czego jesteśmy zadowoleni, a postawa na boisku przełożyła się na dużą liczbę zdobytych bramek :
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Niedośpiał
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Magiera
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Chechelski
⚽️⚽️⚽️⚽️ Jedynak
⚽️⚽️⚽️⚽️ Czak
⚽️ Rokita
⚽️ Pietrzyk
🔥 MVP Turnieju : Wojciech Niedośpiał 👏
Skład : Słota, Rokita, Magiera, Czak, Pietrzyk, Chechelski, Niedośpiał, Jedynak, Pasternak
Trener : Paweł Grochal
_____________________________________________________
✅ Orlik młodszy rocznik 2012
W czwartek w Jaworznie swój mecz rozegrali zawodnicy z rocznika 2012 rywalizując z Akademia 2012 Jaworzno
Dobra postawa na boisku i skuteczność może cieszyć Trenera Miłosza 🙂
Bramki zdobyli :
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Sobczyk
⚽️⚽️⚽️ Baca
⚽️⚽️⚽️ Supernat
⚽️⚽️ Baniak
⚽️ Gąsiorowski
⚽️ Niedośpiał
⚽️ Smółka
⚽️ Panek
Skład : Baniak, Gąsiorowski, Supernat, Gruszczyński, Panek, Sobczyk, Smółka, Wyrwol, Baca, Dereszowski, Dziedzicki, Niedośpiał, Głogowski
_____________________________________________________
✅ Orlik starszy rocznik 2011
Swoje mecze rocznik 2011 rozegrał w sobotę oraz niedzielę.
➡️ Sobota to mecze kontrolne z drużynami : Górnik Libiąż, MKS Trzebinia, APN Czeladź
Bramki zdobyli :
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Baca
⚽️⚽️⚽️ Krzemiński
⚽️⚽️ Kubies
⚽️ Pawlak
⚽️ Baldy
⚽️ Targosz
Skład : Gucik, Baldy, Rybarski, Targosz, Kubies, Baca, Krzemiński, Czajczyk, Kraczka, Pawlak
Trener : Wojciech Skwarczyński
➡️ Niedziela
Udział w turnieju KS Tyniec Cup, gdzie powstaje kolejny oddział Akademia Piłkarska 21 💪
Na boisku KS Tyniec mieliśmy przyjemność rywalizować z drużynami :
➡️ Cracovia Kraków, MKS Babia Góra
➡️ Salos Kraków, KS Tyniec
➡️ Kabel Kraków
Bramki zdobyli :
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Morcinczyk
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ Jarczyk
⚽️⚽️⚽️ Targosz
⚽️⚽️⚽️ Orzechowski
⚽️⚽️⚽️ Kocot
⚽️⚽️ Spyt
⚽️⚽️ Kubies
⚽️⚽️ Feliksik
⚽️ Sobczyk
⚽️ Baniak
Skład : Baniak, Sobczyk, Feliksik, Kocot, Spyt, Orzechowski, Morcinczyk, Targosz, Jarczyk, Kubies
Trener : Wojciech Skwarczyński
_____________________________________________________
✅ Liga Młodzika
W roli gospodarzy wystąpili zawodnicy z roczników 2009 i 2010 podejmując drużyny reprezentujące wysoki poziom sportowy.
➡️ Szkoleniowa Liga Młodzika D2
AP 21 Chrzanów – Sportowiec Modlniczka 0 – 3
Skład : Hereda, Kowalski, Głogowski, Rajski, Jarczyk, Gregorczyk, Ziarnik, Komaniecki, Kańtoch, Morcinczyk, Feliksik, Krzemiński, Orzechowski, Sarota, Dyląg
Trener : Paweł Smółka
🔥 Debiut na szczeblu Małopolskiej Ligi Młodzika mają za sobą zawodnicy z rocznika 2011 :
Jarczyk, Morcinczyk, Feliksik, Orzechowski 👏
➡️ Liga Młodzika D1 rocznik 2009
AP 21 Chrzanów – Termalica Bruk – Bet Nieciecza 1 – 1
⚽️ Spyt
Skład : Brzozowski, Cichoń, Spyt, Zając, Zborowski, Zeman, Dudek, Filipek, Podgórni, Sęk, Woźniak, Kowalczyk, Dromundo
Trener : Paweł Smółka
🔥 Warto podkreślić bardzo dobrą postawę i skuteczność Bartka Spyta w rywalizacji z zawodnikami o 2 lata starszymi 👏
_____________________________________________________
✅ Trampkarz 2008
W 3 kolejce Małopolskiej Ligi Trampkarza gościliśmy APN Sportowiec
Bardzo dobra gra drużyny prowadzonej przez Trenera Smółke niestety nie przełożyła się na zdobycz punktowa, ale z optymizmem patrzymy na kolejne mecze ligowe 🙂
AP 21 Chrzanów – Sportowiec Modlniczka 2 – 3
⚽️ Starzykiewicz
⚽️ Śliwiński
Skład : Wróbel, Kubiczek, Starzykiewicz, Gregorczyk, Szpotański, Zeman, Kolasiński, Guja, Kowalczyk, Zborowski, Woźniak, Maks, Dudek, Śliwiński, Cichoń
Trener : Paweł Smółka