Srebrny Certyfikat PZPN

Podsumowanie Espanyol Barcelona Camp

Podczas ESPANYOL BARCELONA CAMP zawodnicy mogli trenować pod okiem trenerów:
Josep Farras Boix i Jose Manel Pacho Andres oraz pod czujnym wzrokiem Naszych trenerów z UKS AP21 Kikla Jakub Paweł Smolka Wojtek SkwarczyńskiŁukasz Ciołczyk Izabela Menceloraz asystentki Ania Staszczak .
W trakcie Campu odbyliśmy 10 jednostek treningowych.

trener Paweł Smółka:
,,Cieszy mnie fakt, że podczas zajęć my jako trenerzy mogliśmy się rozwinąć pod okiem trenerów z Hiszpanii. Każdy z Nas nie był tylko asystentem (tzw. tyczką przenieś, podaj) ale przed każdym treningiem omawiane były wszystkie ćwiczenia i gry, pokazywane były animacje i później my prowadziliśmy treningi a trenerzy z Hiszpanii dawali wskazówki dzieciom. Jest to duże doświadczenie złapane w praktyce. ”

Trener Wojtek Skwarczyński:
,, Jesteśmy bardzo zadowoleni z Campu jest to duże doświadczenie dla każdego dziecka. Doświadczenie jest bardzo ważne w późniejszej pracy, a przecież o to chodzi aby dawać jak najwięcej bodźców do rozwoju piłkarskich umiejętności. ”

Podczas wizyty szkoleniowców w Chrzanowie zadbaliśmy również o to aby poznali historie Miasto Chrzanów . Trenerzy zwiedzili najstarszy kościół w Chrzanowie Kościoł Św. Mikołaja po czy udaliśmy się na rynek zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz mała przekąskę w lokalnej cukierni. Wizyta w Gmina Chrzanówzakończona była spacerem przy Pomniku Zwycięstwa i Wolności na Placu 1000-Lecia.

Podczas Campu odwiedziła nas Chrzanowska Telewizja Lokalna 🎥oraz Przelom.pl – Portal Ziemi Chrzanowskiej 📸Dziękujemy bardzo za wizytę i reportaże. Na codzień nie mamy możliwości trenować z trenerami z Espanyol Barcelona 😁 ale nie mamy się czego wstydzić🤪.
Dziękujemy MasterCamps Obozy Turnieje Sportowe

#pracaupodstaw #EspanyolBarcelonaCamp #zbieramydoświadczenie#odMałegoNaCałego #futboldzieciecy #uksap21

Burmistrz Robert Maciaszek
Starostwo Powiatowe Chrzanow

Udostępnij

Facebook
Twitter
WhatsApp