TAK GRALIŚMY W WEEKEND

skrzat młodszy rocznik 2016 Na boisku sportowym w Chrzanów – Kościelec skrzaty młodsze rozegrały mecze w ramach chrzanowskiej ligi skrzata, gdzie zagraliśmy z drużynami Victoria Jaworzno Fablok Chrzanów MKS Trzebinia Skład : Łukajczyk, Jasieczko A, Jasieczko S, Szklarczyk, Nowak Trener : Paweł Smółka ——————————————————————————————————————————————————– skrzat starszy rocznik 2015 Również na boisku sportowym w Chrzanowie swoje […]

Read More

TAK GRALIŚMY W WEEKEND

skrzat starszy rocznik 2015 Sobotnie mecze w ramach chrzanowskiej ligi skrzata nasza drużyna rozegrała na boisku sportowym w Trzebini. Ponownie mieliśmy przyjemność rozegrać mecze z drużynami : MKS Trzebinia Fablok Chrzanów Triumf Alwernia Bramki zdobyli : Trojak Sojka Pilch Ryba Król Niedośpiał M Warzecha Skład : Sojka, Pająk, Ryba, Niedśpiał M, Tojak, Niedośpiał G, Król, […]

Read More

TAK GRALIŚMY W WEEKEND

Długi weekend majowy nie przeszkodził naszym drużyną rozegrać mecze szkoleniowe oraz ligowe żak starszy rocznik 2013 W miniony weekend mecz szkoleniowy rozegrali chłopcy z rocznika 2013 spędzając sporo czasu na boisku z rówieśnikami Akademia BVB im. Łukasza Piszczka Skład : Słota, Pasternak, Kolasiński, Woła, Pietrzyk, Godziszko, Korlacki, Miarczyński, Rokita, Magiera, Niedośpiał, Chechelski, Jedynak Trener : […]

Read More

TAK GRALIŚMY W WEEKEND

skrzat młodszy rocznik 2016 Sobota i niedziela to rywalizacja naszych skrzatów młodszych z rówieśnikami MKS Trzebinia, gdzie w sobotę rozegraliśmy mecz szkoleniowy, a w niedziele mecz został rozegrany w ramach chrzanowskiej ligi skrzata Skład : Dzidek, Nowak, Jasieczko, Jasieczko, Ziarnik, Bielecki, Sulich, Łukajczyk, Matyaszewski, Szklarczyk, Bachowski, Gędzior, Bułka Trener : Michał Piątek ——————————————————————————————————————————————————– skrzat starszy […]

Read More

OKOCIMSKI i CHAMPIONS BRZESKO W RAMACH LIGI D2

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej 21 rocznik 2010 oraz 2011 dwukrotnie rozegrali mecze z drużynami z Brzeska w ramach Małopolskiej Ligi Młodzika D2 Dwukrotnie wystąpiliśmy w roli gospodarzy, gdzie przed Świętami Wielkanocnymi gościliśmy Champions Brzesko, a już po świętach Okocimski AP 21 – Champions Brzesko 3 – 8 Bramki zdobyli : Kocot Morcninczyk Orzechowski Skład : Gregorczyk, […]

Read More

PORANNE MECZE KONTROLNE

Żaki starsze rocznik 2013 w piątek rano rozegrały kolejne mecze kontrolne z drużynami : ROW Rybnik Unia Kosztowy Zagłębie Sosnowiec Na boisku w Mysłowiach wszystkie mecze zostały rozegrane systemem 7 x 7 Sklad: Miarczynksi, Słota, Rokita, Kolasinski, Czak, Pasternak, Pietrzyk, Chechelski, Niedośpiał, Magiera, Jedynak Trener : Paweł Grochal […]

Read More

DWUKROTNIE Z CRACOVIĄ

W ramach Małopolskiej Ligi młodzika D1 oraz trampkarza C2 zawodnicy Akademii Piłkarskiej 21 Chrzanów rywalizowali z Akademia Mistrzów Cracovia.MŁodzi zawodnicy ” pasów ” dwukrotnie pokonali AP 21Chrzanów czyniąc to na własnym obiekcie oraz podczas wyjazdowego meczu w Balinie Małopolska Liga Młodzika D2 Cracovia Kraków – AP 21 Chrzanów 3 – 2 Bramki zdobyli : Zeman […]

Read More

TAK GRALIŚMY W WEEKEND

Dynamo Kijów, Raków Częstochowa, Cracovia Kraków.. Kluby z którymi młodzież Akademii Piłkarskiej 21 Chrzanów miała przyjemność rywalizować skrzat młodszy rocznik 2016 W Olkuszu nasze skrzaty wzięły udział w kolejnym turnieju, gdzie rozegraliśmy na hali sportowej mecze z drużynami : Champions Miechów, Champions Chrzanów AP Bukowno, Przemsza Klucze Srebrni Olkusz I, Srebrni Olkusz II Skład : […]

Read More

WRACAMY Z MEDALAMI

Myślenice to miejsce gdzie 03.04 odbywały się eliminacje do turnieju finałowego SALTmine Cup 2022 w którym wystąpią m.in Liverpool, Atletico, Sporting czy hiszpańska Valencia W eliminacjach wzięło udział 14 drużyn i tylko zwycięzca turnieju otrzymał przepustkę do majowego turnieju. Drużyna AP 21 Chrzanów w fazie grupowej z powodzeniem poradziła sobie z drużynami : Termalica Bruk […]

Read More

TAK GRALIŚMY W WEEKEND

skrzat młodszy rocznik 2016 Bardzo się cieszymy, że od samego początku swojej przygody z piłką aktywni są nasi chłopcy z rocznika 2016 Sobota to rywalizacja z drużynami podczas turnieju Copalnia Talentów Pogoń Kraków, Raków Częstochowa Parasol Wrocław, Zagłębie Sosnowiec Bumerang Wrocław, Hutnik Kraków APN Sportowiec Modlniczka, MasterKids Skawa MKS Trzebinia, SFS Staniątki AP Proszowianka Skład […]

Read More