Trening w domu

W związku z marcowe-kwietniową przerwą spowodowaną epidemią korona wirusa, postanowiliśmy zaproponować Wam alternatywę dla naszych treningów. Tym razem trenujemy w domu! Tym samym cała Akademia AP21 przyłącza się do akcji #zostańwdomu.

Trener Paweł Smółka

Plan treningu w domu

Na czas przerwy, koniecznie pobierzcie, wydrukujcie i ćwiczcie z poniższym planem.

👉 Plan-treningu-PT ⚽️

Trenujemy także głową

Podczas wolnego czasu postaramy się zadbać nie tylko o rozwój mięśni ale i głowy.

👉 Przesyłamy test psychologiczny (załącznik nr 1. Bardzo prosimy o szczerość dzieci, ponieważ postaramy dobrać się zadania dodatkowe zindywidualizowane.

👉Jest tylko prośba żeby przesłać podsumowanie, które znajduję się na ostatniej stronie. Prosimy o sprawdzenie nie poprawianie nie koloryzowanie wyników tylko dla dobra efektów późniejszej pracy. Bardzo nam zależy aby wykorzystać maksymalnie czas wolny.❗️
Oto Nasze propozycje dotyczące spędzenia wspólnie czasu.

Polecane  filmy dotyczące wzmocnienia koncentracji:
-,,110 %”
-,,Siła spokoju”

Polecane gry (również koncentracja)
– ,,Dobble” (lub podobne tego typu na koncentrację uwagi- np memory)
-,, Yenga”
-,, Prawo dżungli”

Plan treningowy wraz z linkami (załącznik nr 2) dodatkowo instrukcja dotycząca wykonywania prawidłowej pompki (załącznik 4)

Plan FIFA11+ (załącznik nr 3) do wykonania z rodzicami 🙂 gdy ktoś posiada ogródek. W razie pytań prosimy o telefon wszystko wytłumaczymy.

Dodatkowo TRENING CORE  (załącznik nr 5) bardzo fajna forma wzmocnienia dla każdego 🙂 proponujemy wraz z synem ćwiczyć oczywiście zaczynamy tylko od 20 sec pracy maksymalnie. Skupiamy się na technice t.j rotacja miednicy, odpowiednie ustawienie łopatek (aby plecy się nie zaokrąglały) odpowiedni wdech i wydech..( chłopaki mieli to tłumaczone podczas akcentów motorycznych w treningu). Bardzo fajna forma spędzenia wspólnie czasu/ wyładowania energii a dla Was wzmocnienia lędźwi/ pozbycia się bólu (trenerzy również ćwiczą w domach 🙂 )

Ze sportowym pozdrowieniem
⚽️UKS AP21

P.S. Wynik proszę przesłać w formie sms-a na nr 662-090-832- Tr. Paweł

Załącznik Nr 5. core betterway
Załącznik Nr 3. fifa 11+ po polsku
Załącznik Nr 1. OCENA SWOICH SILNYCH I SŁABYCH STRON PSYCHICZNYCH
Załącznik Nr 2: Plan-treningu-PT
Załącznik Nr 4