Srebrny Certyfikat PZPN

💥Weekend w wykonaniu UKS AP21 CHRZANÓW💥

Weekend bez meczy turniejów U Nas to nie przejdzie.

💥SOBOTA💥
rocznik 2013➡️CHRZANÓW CUP rywalizowały Nasze dwa zespoły : AP21 Tygrysy oraz AP21 Chrzanów. Na hali widowiskowo-sportowej w Chrzanowie mogli rywalizować w duchu fair play z drużynami: Rozwoju Katowice, KSPN Pogoń Kraków, Fablok Chrzanów, TS Skalanka Skała, Cracovia Andrychów czy KS Olkusz
Rocznik 2012➡️ CHRZANÓW CUP rywalizowały Nasze dwa zespoły : AP21 I oraz AP21 II. Wysoki poziom turnieju na hali widowiskowo-sportowej w Chrzanowie.
Rywalizowali z drużynami: AP2012 Jaworzno, Fablok Chrzanów, Polonia Kraków, KS Olkusz.
Rocznik 2010➡️ ZIMOWA LIGA SMS ARENA W TYCHACH.
Drużyna awansowała do Ligi Mistrzów pokazując się z bardzo dobrej strony wygrywając w dobrym stylu mecze m.in z TIKI TAKA Żywiec. Brawo ❗️

💥NIEDZIELA💥
Rocznik 2008➡️ Sparing z Hutnikiem Kraków jedną z najlepszych drużyn w tym roczniku w Polsce🔝 Drużyna musiała uznać wyższość drużyny gospodarzy. Do przerwy wynik 2:1 (45 min) po przerwie wyszła wąska kadra i brak zmian . Trzeba przyznać, że drużyna Hutnika fantastycznie prowadziła grę, najmocniejsza drużyna z jaką do tej pory mieliśmy okazje grać. Ale jak mamy się rozwijać musimy grać z drużynami z najwyższej półki❗️
Rocznik 2011➡️ turniej w Bieruniu ,,GOL CHAMPIONSHIP,, drużyna zajmuje pewne 1️⃣ miejsce w całym turnieju. Wszystkie mecze wygrane. Cieszy styl gry drużyny🔝

Rocznik 2009 miał wybrać się na turniej PROFBUD CUP niestety z powodu licznych chorób musieliśmy dać zawodnikom wolne.